تهران – خیابان انقلاب – جنب پارک دانشجو – خیابان رازی – کوچه شیرزاد – پلاک ۱۴ – واحد ۲

باشگاه مشتریان کافه ، راه اندازی باشگاه مشتریان برای کافه

باشگاه مشتریان کافه

فهرست مطالب

باشگاه مشتریان کافه

نرم افزار باشگاه مشتریان را می توان در هر کسب و کاری که با مشتریان در تعامل است پیاده سازی کرد. و یکی از آن مشاغلی که ارتباط زیادی با مشتریان خود دارند و حتی با آنها دوست می شوند کافه ها و کافی شاپ ها هستند. و راه اندازی باشگاه مشتریان در یک کافه می تواند تاثیر زیادی در افزایش رضایت مشتریان و خرید روزانه و در نهایت وفاداری آنها به برند کافی شاپ شما داشته باشد.

برای مشاهده صفحه باشگاه مشتریان کلیک کنید

چرا افتتاح باشگاه مشتریان در کافه بسیار ساده و سودآور است

دوستان شما به کافه شما سر می زنند و شاید هر روز برای قهوه به کافه شما سر می زنند. برای اثبات دوستی خود، برای هر چند خرید تخفیف بدهید یا یک فنجان قهوه به آنها هدیه دهید. من دوستان زیادی در رستوران داشتم و گاهی همین باعث می شد هر هفته یا گاهی چندین بار در هفته به آنها مراجعه کنم و از بودن در جمع دوستانم و هزینه ای که می پردازم رضایت زیادی پیدا می کنم. شما برای من ارزشمند هستید و من همیشه به دوستان کافه ام وفادار خواهم بود.

حال تصور کنید که با تمام مشتریان خود در کافه خود مانند بهترین دوستان خود رفتار می کنید، و اجرای این وظیفه شما را مجبور می کند به این فکر کنید که به هر مشتری چه مقدار تخفیف بدهید یا اکنون چه چیزی را ارائه دهید. این باید به مشتری من بدهد و چنین چیزهایی نباید وجود داشته باشد. و تمام کارها به صورت خودکار انجام می شود. و به این ترتیب علاوه بر دوستان وفادار، به تعداد زیادی مشتری وفادار خواهید رسید که به لطف اعتباری که در حساب باشگاه کافه شما دارند، تصمیم به صرفه جویی در ناهار یا صبحانه یا یک فنجان قهوه می گیرند. جایی که به ذهن می رسد شما و قهوه مورد علاقه تان هستید.

تولدها و روزهای خاص

بسیاری از مردم تهران و ایران تولد خود را در رستوران ها جشن می گیرند. قبلاً در اینترنت برای جشن تولد جستجو کرده بودم و یک کافه خریدم و تولدم را در آنجا جشن گرفتم. (الان به یکی از دوستانم در یک کافه می روم و با هم جشن می گیریم J).

تصور کنید در روز تولد مشتری خود یک پیام خودکار ارسال کنید و از او دعوت کنید تا تولدش را در کافه خود جشن بگیرید.) به نظر من این رویداد می تواند برای او بسیار جذاب باشد. و پیشنهاد شما به مشتری می تواند انگیزه ای برای انتخاب شما برای جشن تولد او باشد.

چه چیزی بهتر از این؟

روز خاص

هر کافه ممکن است در روزهای خاصی از هفته تعطیل باشد یا بخواهد محصول خاصی مانند صبحانه را تبلیغ کند. خوب، این کار را می توان با یک پیشنهاد برای یک روز خاص یا صبحانه انجام داد و برای همه مشتریان ارسال کرد که اگر دوشنبه تشریف بیاورید می توانید از 30 درصد تخفیف برخوردار شوید و این پیام برای چندین مشتری که شرایط حضور را دارند ارسال شود. و این زمان آرام پس از مدتی و تکرار این کار تبدیل به عادت برخی از مشتریان شما خواهد شد.

اطلاعات ارزشمند است

در دایره مشتریان پس از مدتی اطلاعات زیادی در مورد مشتریان خود خواهید داشت که می تواند برای شما ارزش خاصی داشته باشد. با این اطلاعات می توانید هر کاری انجام دهید و با افرادی که مشتری شما هستند ارتباط برقرار کنید و حفظ مشتری را در کسب و کار خود افزایش دهید.

به عنوان مثال، مشتریانی را که 6 ماه است به شما مراجعه نکرده اند دعوت کنید تا با یک پیشنهاد جدید از شما بازدید کنند و ممکن است برخی از آنها دوباره مشتری شما شوند. یا زمانی که قصد راه اندازی یک رویداد را دارید، به سادگی یک پیام به لیست مشترکین خود ارسال کنید و آنها را به رویداد خود دعوت کنید. یا این پیام را برای یک گروه خاص ارسال کنید. فرضاً یک رویداد برای روز زن یا مرد یا روزهای مختلف جشن یا سالگرد کافه شما. و با این کار انرژی مثبتی در کافه ایجاد کنید و نشاط کافه را به مشتریان خود نشان دهید.

اینها برخی از کارهایی است که می توانید در باشگاه مشتریان انجام دهید، دامنه فعالیت ها در باشگاه مشتریان می تواند بسیار گسترده و گسترده باشد و تنوع خدمات بسیار متنوع و جذاب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *