هزینه راه اندازی باشگاه مشتریان

هزینه راه اندازی باشگاه مشتریان

معمولا هزینه راه اندازی باشگاه مشتریان با توجه به امکاناتی که برای شما در دسترس است تایین میشود . اما این موضوع را باید در نظر گرفت که پرداخت هزینه اضافی برای امکاناتی که استفاده نمیکنید به ضرر شما تمام خواهد شد در تهیه این نرم افزار دقت کنید که برای مثال در پلان های ابتدایی شرکت تمامی امکانات اولیه وجود داشته باشند و هزینه جداگانه بابت نیاز های اولیه پرداخت نکنید.

ما در باشگاه مشتریان نرم افزاران سعی کردیم تمامی امکانات مورد نیاز شما چه در پلان اول چه در پلان هایی با هزینه های بالاتر یکسان باشد و تنها تفاوت در مدت زمان و تخفیف ها برای پلان های بالاتر خواهد بود.
در اینجا برای شما جدولی کوتاه از قیمت ها تهیه شده اما برای مشاهده جزییات حتما به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

برای مشاهده فیلم های آموزشی به صفحه اول مراجعه کنید و همچنین شما میتوانید از قسمت مقالات مفید در همین سایت از انواع اطلاعات در مورد باشگاه مشتریان استفاده کنید .

قیمت راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان

محاسبه خودکار قیمت با توجه به نیاز شما

پیامک

برای هر شعبه در پنل باشگاه مشتریان نرم افزاران تعداد 1000 پیامک رایگان خدماتی در نظر گرفته است .

این پیامک ها به صورت خدماتی و غیر قابل مسدود سازی از سمت مشتریان بوده است و میتوانید با این امکان به مشتریان خود اطلاع رسانی نمایید .

0

پیامک

شعب باشگاه مشتریان

در این امکان مدیران کسب و کارهای شعبه ای میتوانند برای شعب خود با هزینه کمتر پنل جداگانه را در نظر گرفته و به وسیله پنل مادر(مرکزی) از نحوه فروش و عملکرد شعب اطلاع و گزارشات داشته باشند.

مشاهده عملکرد شعب توسط پنل مرکزی(مادر) امکان پذیر بوده اما در پنل شعب دسترسی فقط به اطلاعات همان شعبه امکان پذیر خواهد بود. 

0

شعبه

ماه های فعالیت

به صورت پیشفرض با خرید کمترین امکانات پنل باشگاه مشتریان میتوانید 12 ماه از امکانات پنل استفاده نمایید و بعد از اتمام 12 ماه بسته به نیاز خود از داخل پنل خود ماه های مدنظر را شارژ نمایید.

0

ماه

اپراتور ها و صندوقداران

صاحبان کسب و کار برای مدیریت بهتر مرکز خود میتوانند دسترسی های خاصی برای اپراتور صندوق و یا کسانی که به صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط هستند ایجاد کنند .

به این صورت که امکان محدود سازی هر یک از اپراتور ها به صورت مجزا وجود داشته تا به بخشی از اطلاعات و گزارشات پنل دسترسی داشته باشد.

0

صندوقدار

مشتریان ، کاربران

یوزر ها (کاربران)در واقع همان مشتریان نهایی شما هستند که میتوانید به آنها کارت فیزیکی و یا مجازی اعطا نمایید .

هر مشتری داخل نرم افزار باشگاه مشتریان دارای پنل جداگانه بوده تا به وسیله آن از تراکنش ها و فعالیت های خود اطلاع پیدا نماید .

به صورت پیشفرض امکان تعریف 300 یوزر به صورت رایگان برروی پنل شما و شعب شما قرار داده شده است .

0

یوزر

کارت های مجازی و فیزیکی

کسب و کارهایی که مایل به استفاده از کارت فیزیکی (کارت مگنت) هستند . میتوانند از داخل پنل کاربری خود با توجه به نیاز و تعداد مشتریان طرح دلخواه خود را برای تیم پشتیبانی نرم افزاران ارسال کرده تا پروسه چاپ کارت آنها آغاز شود .

همچنین در صورت تمایل نداشتن به چاپ کارت فیزیکی دارندگان باشگاه مشتریان میتوانند از کارت مجازی برای مشتریان خود استفاده نمایند.

به همین جهت پرداخت هزینه کارت در این بخش اختیاری بوده است و میتوانید در صورت استفاده از کارت مجازی دکمه مربوطه را خاموش نمایید.

0

کارت

0 : قیمت محاسبه شده