چگونه برای آرایشگاه تبلیغ کنیم؟ نحوه تبلیغ آرایشگاه زنانه

تبلیغ آرایشگاه زنانه

 

نحوه تبلیغ آرایشگاه زنانه با توجه به تعدد بالای آرایشگاه ها و گستردگی تبلیغات بسیار مهم شده و در این متن یکی از بهترین روش های تبلیغات سالن را به شما معرفی خواهیم نمود .

مشتریان خانم برای سالن زیبایی شما ،امتیاز ویژه ای محسوب میشوند زیرا شما به راحتی میتوانید آنها را ترغیب کنید که در ازای گرفتن اعتبار یا امتیاز بیشتر،مشتریان بیشتری به شما معرفی کنند.در سیستم باشگاه مشتریان ،به طور اتوماتیک به مشتریان فعالی که افراد جدیدی معرفی کرده اند،پورسانت منظور میگردد.به این صورت که با مراجعه هر فرد جدید،این نرم افزار بلافاصله پیامکی به معرف آن فرد ارسال میکندو به او اطلاع میدهد که چه مقدار اعتبار به عنوان پاداش دریافت کرده است.

 

راز موفقیت یک سالن آرایشی تبلیغات دهان به دهان استاکنون که فضای اینستاگرام پر شده است، به جایی می‌رویم که بتوان تبلیغات را ارزان‌تر و کارآمدتر انجام داد.
شبکه های مجازی دیگری هم هست که به غیر از اینستاگرام می توانید در آنها تبلیغ کنید و اتفاقاً نتایج بالایی نیز خواهند داشت، تبلیغات زیاد و ما در آنجا بی رقیب خواهیم بود.
شبکه هایی مانند لینکدین، کانال های تلگرام، واتس اپ و غیره. که انتظار داریم ایجاد کنیم.
آیا تا به حال از خود پرسیده اید که کجا می توانم در مکانی که تبلیغات ندارد یا کم است تبلیغ کنم؟
3: تولید مواد آموزشی!
بسیاری از اشتباهاتی که مدیران در تبلیغ آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مرتکب می شوند به محتوای آموزشی محدود می شود، در حالی که بخش بزرگی از هدف ما باید تولید محتوای آموزشی مفید و کاربردی برای مخاطبان باشد. زیرا با تولید محتوای آموزشی، علاوه بر اثبات توانایی های خود، اعتمادسازی نیز می کنیم.
جالب است بدانید تا پنج سال آینده بیش از 70 درصد اینترنت ویدئوهای آموزشی خواهد بود و به همین دلیل مدیران و آرایشگران باید به این نکته توجه داشته باشند که حتما محتوای ویدئویی را در بازاریابی و آموزش خود قرار دهند. ، و برچسب زدن
5: طراحی سایت: سالن زیبایی-طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاه
حتی اگر پول کافی برای پرداخت صورتحساب هنگفت یکی از بزرگترین بیلبوردهای تبلیغاتی در شلوغ ترین خیابان های شهر را داشته باشید، اگر به آن ادامه دهید و سعی کنید مشتریان را در مورد کسب و کار خود آگاه کنید، باز هم می توانید موفق شوید.
ممکن است کسی که در این خیابان شلوغ قدم می‌زند متوجه این موضوع نشود. چرا؟ زیرا بیلبوردها بیشتر در مکان های مرتفعی قرار دارند که برای عده زیادی از عابران قابل رویت هستند و به همین دلیل قابل رویت نیستند. نه، اشتباه نکنید، دلیل اینکه نمی توانید آنها را ببینید این نیست که هوا آنقدر آلوده است که چشم نمی بیند، بلکه به یک دلیل ساده تر است: اکنون همه مردم در پیاده رو هستند. به کف دست ها و تلفن های همراهشان نگاه می کنند.
سالنی که از این دو کانال شبکه اجتماعی استفاده نکند و از اینستاگرام و وب سایت شخصی خود برای ارتباط با مشتریان و بازاریابی خود استفاده نکند، در نهایت در دو سال آینده شکست خواهد خورد.
فعالیت های روزانه را در صفحه سالن زیبایی خود طبق الگوریتم های اینستاگرام دنبال کنید.
اما نکته مهمی که بسیاری از سالن داران از آن غافل شده اند، تاثیر بسیار زیاد داشتن یک وب سایت تخصصی سالن است.
مشتری را وفادار کنید
فراموش نکنید که مشتریان را به آرایشگاه جذب کنید تا به شما وفادار شوند، یعنی فقط به شما سر بزنند.
به عنوان مثال، به شما یک هدیه کوچک با ارزش پولی کم، خدمات رایگان یک فنجان چای، نامه ای مانند آب به من بدهید، اگر این کار را انجام دهید، احترام زیادی کسب خواهید کرد. مشتریان و مشتریان شما را دوست خواهند داشت. یا چیزی که شما را از سایر سالن ها متمایز می کند و شما را در ذهن مشتریان نگه می دارد.
نکته مهم دیگر برای جذب مشتری به آرایشگاه این است که مشتری دوست ندارد حتی اگر بنشیند منتظر بماند، دلیلش این است که چاره دیگری ندارد.
سعی کنید با گذاشتن تصاویر مجلات یا کتاب یا مدل مو، زمان انتظار مشتریان در صف را سپری کنید.
اگر بتوانید بخشی از کافی شاپ آرایشگاه باشید، باعث درآمدزایی و کاهش تعداد مشتریان ناراضی در صف می شود.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *