برای اولین بار

امکان راه اندازی نرم افزار دریافت شماره موبایل از مشتریان با تبلت یا QR کد بدون نیاز به تهیه دستگاه جداگانه

ارتباط با مشتری، یکی از مهم ترین روش های حک کردن نام برند و کسب و کار بر روی ذهن مشتری بعد از کیفیت خدمات است.و قدم اول در راه اندازی باشگاه مشتریان

برای مثال اگر سابقه خرید اینترنتی را داشته باشید میدانید که مسئولین بعضی از این فروشگاه ها بعد از چند روز با موبایل شما تماس میگیرند تا از رضایت شما اطمینان حاصل کنند و ببینند مشکلی وجود دارد یا خیر.

دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری دو مزیت مهم را رقم میزند:

 • صاحبین کسب و کار از رضایت مشتری و محبوبیت محصول و خدمات اطمینان حاصل میکنند.
 • نام برند در ذهن مشتری حک میشود و باعث میشود فروشنده در ذهن مشتری چهره جدی تر و معتبر تری بگیرد.

میتوان گفت بهترین راه های ارتباط با مشتری تماس با موبایل ، ارسال پیامک و تماس از طریق شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها با نرم افزار باشگاه مشتریان است. البته همانطور که میدانید در تمامی این راه ها به دستگاه ذخیره شماره و ارسال پیامک به موبایل احتیاج دارید.

با حفظ مشتری های قدیمی خود، نیاز به تبلیغات کمتر میشود و با این کار هزینه کمتری برای بازاریابی میپردازید.

یکی از بهترین راه های ذخیره شماره مشتری و ارسال پیامک های انبوه، استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل  مشتری است.

برای دریافت شماره تماس مشتری حتما فقط نیاز به “دستگاه ذخیره شماره تماس مشتری” و میتوانید این کار را از طریق پنل تحت وب نرم افزاران و تبلت قدیمی خود انجام دهید.

در نگاه اول دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری شباهت بسیار زیادی به دستگاه کارتخوان و یا همان دستگاه POS دارد. با استفاده از این دستگاه میتوانید ثبت و ذخیره شماره موبایل مشتریان خود را با اجازه خود شخص ثبت و ذخیره کنید و در آینده به آنها پیامک ارسال کنید و یا از طریق راه های ارتباطی دیگر با آنها تماس برقرار کنید.

ذخیره ساز شماره تماس مشتری بسیار پنل ساده‌ای دارد اما کاربرد های بسیاری همراه خود برای شما به همراه خواهد داشت که شمارا در راه اندازی باشگاه مشتریان یاری میکند. در ادامه بعضی از این کاربرد ها و کارایی ها را معرفی میکنیم و توضیحاتی در مورد ذخیره شماره موبایل مشتریان حضوری میدهیم.

در گذشته یکی از بهترین راه های حفظ مشتری، کارت ویزیت بود. در یک کارت ویزیت مواردی مانند نام برند، آدرس فروشگاه و شماره تلفن فروشگاه ذکر میشد.

اما حال با پیشرفت تکنولوژی، کمتر کسی بعد از خرید یک محصول یا خدمات از یک فروشگاه کارت ویزیت فروشگاه مورد نظر را در یک مکان مناسب نگه داری میکند تا در صورت نیاز دوباره به محصول و یا خدمات، با فروشگاه تماس بگیرد و یا به مکان فروشگاه مراجعه کند.

حال فروشگاه ها با ارسال ایمیل و پیامک، وجود خود را به مشتریان یاد آوری و آنها را از تخفیف ها و خبر هایی مانند نقل مکان، تغییر ساعات کاری و موارد مشابه آگاه میکنند.

با استفاده از پنل های شماره ذخیره کن مشتری میتوانید به راحتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و به آنها پیامک بفرستید و یا با موبایل آنها تماس بگیرید.

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری مزایای بسیار فراوانی دارد که لیست کردن تمام آنها ممکن نیست. از مهم ترین مزایای این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

ساده اما مفید برای کسب و کار ها

استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری بسیار ساده است. از این رو در زمان بسیار کوتاهی میتوانید آن را تنظیم و از آن استفاده کنید.

امکان ارسال پیامک انبوه به سادگی

با استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتری میتوانید به راحتی به شمار های ثبت شده پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید و مشتریان خود را از خبر ها و تخفیف های فروشگاه و کسب و کار خود آگاه کنید.

به مراتب تاثیر گذار تر و کم هزینه تر نسبت به کارت ویزیت

تاثیر ذخیره اطلاعات مشتری بر روی حفط مشتری نسبت به کارت های ویزیت بسیار بیشتر است و به راحتی میتوانید هر زمان که میخواهید پیامک به مشتریان خود ارسال کنید.

همچنین هزینه استفاده از این محصول به مراتب از کارت ویزیت کمتر است. همچنین در مواردی مانند نقل مکان و تغییر شماره فروشگاه، دیگر کارت ویزیت های قبلی کارایی خود را از دست میدهند و جدا از از دست دادن مشتری های قدیمی، مجبور به چاپ دوباره کارت ویزیت میشوید.

مناسب برای هر نوع فروشگاه و کسب و کاری

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری بسیار کاربردی بوده و مزایای بسیاری دارد. تفاوتی ندارد یک فروشگاه بزرگ و معتبر و یا یک فروشگاه که تازه تاسیس شده و مشتری زیادی ندارد، یک فروشگاه لوازم الکتریکی و یا یک فروشگاه لوازم خانگی. انواع کسب و کار ها در هر سطحی میتوانند از این دستگاه استفاده کنند.

به بیش از 700 مغازه و کسب و کار آنلاین و مجازی از پنل ما استفاده میکنند

Intercom
pixfort
Netflix
Square
Paypal
Mailchimp

نحوه عملکرد پنل ذخیره سازی شماره مشتریان

همان طور که میدانید دریافت اطلاعات مشتریان شما یکی از راهکارهای زود بازده برای جذب مشتریان شما و ترغیب مشتریان برای خرید دوباره است.

برای همین موضوع بسیاری از صاحبان کسب و کار اقدام به جمع آوری شماره موبایل مشتریان خود کرده اند تا در وضعیت غیر پایدار اقتصادی مشتریانشان را برای خرید دوباره از طریق ارسال پیامک ترغیب کنند

صاحبین کسب و کار اغلب تلاش بسیار زیادی برای پیدا کردن مشتری میکنند. نکته‌ای که در مورد این موضوع وجود دارد این است که با تبدیل مشتری به مشتری ثابت، صاحبین کسب و کار میتوانند فروش خود را چند برابر کنند. یکی از راه های تبدیل یک مشتری به مشتری ثابت استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری است.

ثبت شماره 

تفاوت نحوه عملکرد دستگاه ذخیره شماره مشتریان با پنل ذخیره شماره موبایل

تفاوت اصلی پنل ذخیره شماره موبایل با دستگاه ذخیره شماره در اصل به فیزیکی بودن دستگاه و معایب دستگاه فیزیکی برمیگردد که در جدول زیر به اختصار بیان کرده ایم و مزایا و معایب ارسال پیامک با آنها را شرح داده ایم.

بیشتر بدانید
تفاوت نحوه عملکرد دستگاه ذخیره سازی شماره مشتریان با پنل ذخیره شماره موبایل
پنل اپلیکیشنی
دستگاه فیزیکی
ثبت اطلاعات مشتری به غیر از شماره
دارد
ندارد
گروه بندی مشتریان به تعداد دلخواه
دارد
ندارد
آپدیت ساده و پشتیبانی آسان
دارد
ندارد
راه اندازی آنی
دارد
ندارد
فرسودگی دستگاه
ندارد
دارد
سناریو برای بازگشت مشتریان
دارد
ندارد
دستگاه جداگانه
راه اندازی حتی با تبلت قدیمی
نیازمند خرید دستگاه پین پد

قیمت پنل ذخیره شماره موبایل مشتریان

همین الان راه اندازی میکنم

تمام کسب و کارها را با سیستم باشگاه مشتریان رونق بخشیدیم

دیگر قابلیت های پنل ذخیره اطلاعات

 • ثبت اطلاعات مشتریان شما به طور کامل
  اطلاعات مشتری شامل نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد ،آدرس ، شماره ثابت و شماره همراه( ثبت شماره مشتری) تنظیم فیلدها تماما قابلیت شخصی سازی را دارا میباشد
 • امکان گروه بندی کاربران با نام و تعداد دلخواه
  نیازی به ذخیره تمام مشتریان بدون هدف در یکجا نیست با این قابلیت به راحتی مشتریان خود را در گروه هایی با نام دلخواه قرار دهید
 • امکان تعریف کالاها و خدمات
 • صدور کارت فیزیکی باشگاه مشتریان
  امکان صادر کردن کارت باشگاه مشتریان مشابه کارت عابر بانک
 • بازاریابی مشتریان برای شما
  هر مشتری را تبدیل به یک بازار یاب کنید تا در صورت معرفی اشخاص به مجموعه شما درصدی را به عنوان درصد هدیه در پنل خود ذخیره کنند
 • صدور کارت هدیه
 • پیامک
 • گزارشات
 • تعریف اپراتور ، صندوقدار
 • پنل مشتریان
 • تهیه خروجی از اطلاعات
 • سقف مبلغ خرید در یک روز
 • تعریف تخفیف برای گروه های خاص در زمان مشخص
 • پیام اطلاع رسانی از سمت مدیر

جواب سوالات متداول شما

جواب های خود را پیدا کنید.

 ذخیره شماره موبایل مشتریان حضوری
شما با تهیه پنل ذخیره شماره موبایل میتوانید اطلاعات مشتریان حضوری خود را دریافت نمایید
 ارسال پیامک انبوه
امکان ارسال پیامک انبوه به تمام گروه ها
آیا برای استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان به دانش فنی نیاز است؟
به صورت کلی خیر. استفاده از این دستگاه بسیار ساده بوده و طراحی بسیار ساده‌ای دارد.
دستگاه شماره گیر مشتری برای چه کسب و کاری منسب است؟
دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتریان معمولا برای کسب و کارهایی که مراجعه حضوری دارند و قصد سیو شماره مشتریان به وسیله دستگاه پیام رسان را دارند بسیار مناسب است
ثبت شماره موبایل مشتری و گروه بندی
با گروه بندی مشتریان خود برای هرکدام از گروه ها قوانین مشخص ایجاد کنید
دستگاه ارسال پیامک به مشتری
استفاده از تبلت و موبایل قدیمی به جای تهیه دستگاه جدید
آیا پنل ثبت شماره مشتری هم مانند دستگاه ارسال پیامک عمل میکند؟
بله شما با پنل ثبت شماره هم میتوانید بدون تهیه دستگاه ثبت شماره و ارسال پیامک به صورت فیزیکی پیامک های خود را ارسال کنید .
چگونه تاثیر پیامک های تبلیغاتی خود را افزایش دهیم؟
برای استفاده مناسب از این دستگاه و افزایش تاثیر پیامک های خود تنها کافیست از چند دستور العمل ساده پیروی کنید. تلاش کنید در حد امکان متن پیام کوتاه و ساده باشد و مفهوم پیام را به خواننده برساند. پیامک های بیهوده ارسال نکنید. و در نهایت تلاش کنید بیش از حد پیامک ارسال نکنید.
قیمت خرید دستگاه پیامک رسان تبلیغاتی و سیو شماره مشتری
با توجه به نوسانات قیمت ارز حتما قبل از اقدام به خرید با کارشناسان تماس گرفته و از قیمت نهایی محصول یا پنل اطلاع پیدا کنید
برای اولین بار

نظرات مشتریان ما

اگر در خرید شک دارید نظر بهترین مشتریان ما را بخوانید.

جمع بندی

روش های مختلف و بسیار زیادی برای حفظ مشتری و تبدیل مشتری به مشتری ثابت وجود دارد. اما هدف اصلی این روش ها حفظ مشتری و افزایش فروش است. همچنین این روش ها در مرور زمان تغییر میکنند و روش های قدیمی کارایی خود را از دست میدهند.دستگاه ثبت شماره موبایل

با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری  و استفاد مناسب از آن میتوانید با ارسال پیامک مشتری های خود را حفظ کنید و نیاز کسب و کارتان از تبلیغات را کاهش دهید.

همانطور که در این مقاله ذکر شد  دستگاه ثبت شماره مشتری کاربرد های بسیار زیادی دارد و با استفاده از آن میتوانید فروش خود را حتی تا چند برابر افزایش دهید از بهترین دستگاه ذخیره شماره بازار میتوان به اینباکس ، مدل n80 ، مدل d03 ، مدل smsbox  ،s360 ، دایرکت ، نیک پوز و مدل plus اشاره نمود .

برای اولین بار

شروع به جمع آوری شماره موبایل ، راه اندازی باشگاه مشتریان و ارسال پیامک