تهران – خیابان انقلاب – جنب پارک دانشجو – خیابان رازی – کوچه شیرزاد – پلاک ۱۴ – واحد ۲

کارت وفاداری مشتری

فهرست مطالب

کارت وفاداری مشتری

با تشویق موفقیت کارت اعتباری، شرکت ها شروع به حرکت به سمت پاداش دادن به مشتریان روی آوردند. کارت وفاداری کارت یا کوپن صادر شده توسط شرکتی است که قبلاً با آن کار کرده اید. هنگامی که شما امتیاز وفاداری کافی یا ارزش تومانی را جمع آوری می کنید ، می توانید این را برای تخفیف یا کالا رایگان اقدام به استفاده از کارت نمایید.
وقتی نوبت به پاداش دادن به مشتریان شما برای وفاداری آنها می رسد، راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. شما می توانید فقط به آنها تخفیف دهید، یا با کارت وفاداری مشتریان آنها را برای خرید های بعدی از مجموعه شما آماده کنید. با این حال، اراته کارت های وفاداری مشتریان یک روند رو به رشد در کسب و کارهای مختلف و روز به روز مجموعه های زیادی هستند که از این روش برای وفاداری مشتریاناستفاده میکنند.
طبق تحقیقات وبلاگ های هاب اسپت، ۷۶ درصد از مصرف کنندگان کارت وفاداری ، کارت های خود را به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند می دانند، در حالی که ۶۴ درصد آنها را به عنوان یک راه خوب برای صرفه جویی در پول در دراز مدت می دانند. این به این معنی است که اگر شما به دنبال تشویق وفاداری مشتریانتان هستید، کارت وفاداری یک راه عالی برای این زمینه است .

کارت وفاداری مشتریان

چطور میتونم کارت وفاداری صادر و چاپ کنم؟

سایت نرم افزاران از ابتدای فرایند وفادار سازی مشتریان شما تا انتها در کنار شما خواهد بود از انتخاب طرح دلخواه شما روی کارت تا ارائه نرم افزار باشگاه مشتریان راهنمایی های لازم . در زیر فرایند چاپ یک کارت وفاداری را مشاهده فرمایید .

قیمت کارت وفاداری مشتریان

 

نوع کارت وفاداریقیمت چاپ کارت وفاداری مشتری
چاپ آفست 2طرفه همراه 2 رو لمنینت کد گذاری و چاپ اختصاصیسه هزار تومان برای هر کارت 3000
چاپ دیجیتالی 2طرفه همراه 2 رو لمنینت کد گذاری و چاپ اختصاصی10 هزار تومان برای هر کارت

چرا به کارت وفاداری احتياج دارم؟

بسته به این که چگونه می خواهید مشتریان خود را ترغیب به خرید دوباره کنید، می توانید نوع کارت پاداش را که به آنها می دهید، سفارشی سازی کنید. اگر می خواهید آنها را تشویق کنید تا برای خرید بیشتر به مجموعه شما برگردند، لازم است کارت باشگاه مشتریان یا وفادار سازی مشتریان را با یک سناریو ترغیب کننده نرم افزاری به مشتریانتان بدهید. شمن این که همیشه تشکر از خرید احساس خوبی را به مشتری القا میکند و از شما یک برند معتبر تر میسازد.و لازمه این کار ، صدور یک کارت مناسب و یک نرم افزار است که بتوانید دسته بندی مشتریان و کالا و خدمات خود همچنین اطلاع رسانی را با آن انجام دهید .

کارت PVC برای چاپ کارت وفاداری

بهترین جنس کارت های وفاداری استفاده از کارت های چی وی سی مگنت است که مشابه کارت های عابر بانک هستند و به دلیل مقاوت بالا در برابر خط و خش و ضربه مدت بسیار طولانی تری مشتریان آنها را نگهداری میکنند و در بین مشتریان از ارزش بالاتری برخوردار است

مراحل چاپ کارت وفاداری

  1. تماس با نرم افزاران و مشاوره رایگان
  2. دریافت پیش فاکتور و بررسی قیمت از طرف شما
  3. ارسال طرح دلخواه و یا سفارش طراحی
  4. تایید طرح نهایی
  5. چاپ و ارسال از طرف سایت نرم افزاران

نمونه کارت‌های وفاداری چاپ شده

در زیر چند نمونه از کارت های چاپ شده وفاداری را مشاهده خواهید نمود این کارت ها در واقع مشابه کارت عابر بانکی معمولی هستند با این تفاوت که شما میتوانید طرح و شماره های آنرا مطابق با کسب و کارخود شخصی سازی کنید .

راه اندازی باشگاه مشتریان
customer card
customer card

جذب مشتری وفادار با کارت وفاداری

به صورت مفصل در مقاله جذب مشتری در این رابطه صحبت کرده ایم پیشنهاد میشود برای مطالعه مقاله جذب مشتری رو لین کلیک فرمایید

بسته به این که چگونه می خواهید مشتریان خود را ترغیب به خرید دوباره کنید، می توانید نوع کارت پاداش را که به آنها می دهید، سفارشی سازی کنید. اگر می خواهید آنها را تشویق کنید تا برای خرید بیشتر به مجموعه شما برگردند، لازم است کارت باشگاه مشتریان یا وفادار سازی مشتریان را با یک سناریو ترغیب کننده نرم افزاری به مشتریانتان بدهید. شمن این که همیشه تشکر از خرید احساس خوبی را به مشتری القا میکند و از شما یک برند معتبر تر میسازد.و لازمه این کار ، صدور یک کارت مناسب و یک نرم افزار است که بتوانید دسته بندی مشتریان و کالا و خدمات خود همچنین اطلاع رسانی را با آن انجام دهید .

کارت وفاداری مشتریان

چرا مشتریان به کارت های وفاداری خود ارتباط عاطفی دارند؟

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که مشتریان احساس ارتباط نزدیک تری با کارت وفاداری خود نسبت به سایر انواع مشوق های مشتری دارند. این به این دلیل است که آنها معمولاً با توجه به صرف مقدار مشخصی پول در یک فروشگاه خرده فروشی یا رستوران با آنها رفتار ویژه ای دارند. بنابراین برند هایی که کارت وفاداری صادر می کنند ، فرصتی برای ارتباط با مشتریان خود به روشی معنی دار دارند.
. به عنوان مثال، اگر شما یک هتل را اداره می کنید و می بینید که یک مشتری برای مدتی در آنجا اقامت داشته است، می توانید با دادن یک کارت هدیه کوچک به آنها قدردانی کنید تا به آنها کمک کنید از اقامت هتل خود بیشتر استفاده کنند. یا، اگر شما در کسب و کار رستوران هستید، می توانید از آنها بپرسید که چه چیزی می خواهند و یا دوست دارند به عنوان پاداش خرید دریافت کنند. این ها همه راه های معنی دار و ملموس برای نشان دادن مشتریان شما است که شما از کسب و کار آنها قدردانی می کنید.

بهترین کارت وفاداری چه کارت هایی هستند؟

ترجیحا از کارت ها و نرم افزار باشگاه مشتریانی استفاده می کنید تا بتواند به صورت پولی پاداش را برای مشتریان ذخیره کنید. برخی از برند ها به شما تعداد مشخصی از امتیاز پاداش را بر اساس میزان استفاده از کارت خود می دهند که نسبت به پاداش پولی از استقبال کمتری در بین مشتریان مواجه میشوند.به علاوه، مشتریان باید بگویید ” هرچه بیشتر از کارت خود استفاده کنید، بیشتر می توانید پس انداز کنید، بنابراین ارزش کارت را افزایش میابد ” یعنی به سطح بالاتر ارتقا پیدا خواهید کرد.
برندها ارزش زیادی با ارائه کارت های وفاداری خود کسب میکنند و بسیاری از آنها از آنها به عنوان ابزاری برای تعامل با مشتریان خود از کارت وفاداری استفاده می کنند.
به یاد داشته باشید، مشتریان شما انسان هستند و می خواهند احساس کنند که شما به عنوان یک فرد به آنها اهمیت می دهید. و مطمئناً با ادامه این کار و اهمیت به مشتریانتان آنها نیز در طول زمان قدردانی خود را به شما و کسب و کارتان نشان خواهند داد.
فراموش نکنید، به عنوان صاحب کسب و کار، شما در موقعیت خوبی هستید تا به مشتریان خود کمک کنید تا احساس قدردانی و ارزش کنند. شما می توانید این کار را از طریق یک برنامه وفاداری، از طریق تبلیغات دهان به دهان انجام دهید.

کارت وفاداری

مزایای دیگر کارت وفاداری برای کسب و کارها؟

چندین مزیت برای داشتن یک کارت وفاداری وجود دارد. اول، شما را تشویق می کند که برای کسب و کار بیشتر به فروشگاه برگردید. اگر یک بار آنجا بوده اید، احتمالاً صدها بار آنجا بوده اید. فکر کسب کسب و کار بیشتر با تنها حضور در آنجا تلاش را ارزشمند می کند. علاوه بر این، شما در حال حاضر در فروشگاه هستید، بنابراین برای گرفتن اتوبوس یا قطار عجله ای وجود ندارد. شما قبلاً آنجا هستید.
دوم، شما را تشویق می کند تا از مکان های مختلف بازدید کنید. هنگامی که شما به اندازه کافی امتیاز برای صرفه جویی در اولین خرید خود را جمع آوری کرده اید، می توانید پاداش های خود را در تمام مکان های دیگر که به سادگی با استفاده از کارت خود بوده اید، ادامه دهید. این یک راه عالی برای گسترش کلمه در مورد کسب و کار شما در میان جامعه و جذب مشتریان بیشتر است.
سوم، شما را تشویق می کند که بیشتر خرج کنید. در حالی که شما قبلاً برای خرید خود پاداش گرفته اید، شما را تشویق می کند که خرید بیشتری انجام دهید زیرا هنوز هم می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. هرچه بیشتر خرج کنید، بیشتر درآمد خواهید داشت. این یک وضعیت برنده است.
اگر می خواهید یک برنامه کارت وفاداری در محل خود را شروع کنید، این کار نسبتا آسان است. همه شما نیاز به کمی عرق، مقدار زیادی از تخیل، و چند کارت ویزیت برای شروع است. همانطور که با هر سرمایه گذاری تجاری جدید، چالش هایی وجود خواهد داشت. اما با کمی تحقیق، برنامه ریزی و استقامت، شما می توانید مطمئن باشید که برنامه پاداش شما شکوفا خواهد شد.

 

کارت مشتری وفادار

وفاداری مشتریان در شرکت های بزرگ

وفاداری مشتری زمانی تنها برای چند کسب و کار انتخاب شده بود. اکنون، با ظهور پلتفرم هایی مانند Uber، Airbnb و WhatsApp، مشتریان قدرت بیشتری نسبت به گذشته دارند تا به دنبال شرکتهایی باشند که احساس اعتماد به نفس می کنند به وعده های خود عمل خواهند کرد.
در یک مطالعه 2016 توسط HubSpot و Global Market Reach، 89 درصد از مصرف کنندگان گفتند که اگر این مارک ها نشان دهند که به ایجاد طول عمر و قابلیت اطمینان در عملیات تجاری خود متعهد هستند، نسبت به امتحان کردن یک برند یا محصول جدید کمتر دلسرد خواهند بود.
در عصری که مصرف کنندگان می توانند محصولات و خدمات را قبل از خرید آنلاین تحقیق و مقایسه کنند، وفاداری مشتری از هر زمان دیگری مهم تر است. اگر یک شرکت مشتریان وفادار نداشته باشد، تقریبا غیرممکن است که در آینده پشتیبانی کند زیرا تبلیغات دهان به دهان به طور فزاینده ای کمتر قابل اعتماد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *