باشگاه مشتریان سالن زیبایی

برای این ساعت از سایت نرم افزاران قصد داریم از تاثیر خرید نرم افزار باشگاه مشتریان و راه اندازی باشگاه مشتریان برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها صحبت کنیم .
علاوه بر اینکه رقابت  در راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها زیاد نیست،این سالنها مشتریان خاص خود را دارند،که همان خانمها هستند.
خانمها با توجه به سلیقه خرید خود میتوانند تاثیر زیادی در روند کسب و‌کار شما داشته باشند،این تاثیرات هم میتواند مثبت باشند و‌هم منفی.و حتی میتوان گفت تاثیر منفی آنها به مراتب بیشتر از تاثیرات مثبت آنهاست .

به عنوان مثال : یک مشتری راضی حداکثر میتواند سه نفر را متقاعد کند که به سالن شما مراجعه کنند ،در حالیکه یک‌مشتری ناراضی به راحتی مانع از خرید بیست نفر  و مراجعه به کسب و کار شما میشود !!!
اما نگران نباشید شما به عنوان صاحب کسب و کار و صاحب سالن آرایشی و زیبایی به نیمه پر لیوان توجه کنید یعنی همان 3 نفر بیشتر برای هر یک از مشتریان شما و 3 تا 5 برابر سود بیشتر .

باشگاه مشتریان آرایشگاه

ایده های نو برای تبلیغ مشتری آرایشگاه زنانه

دلایل زیادی برای لزوم راه اندازی باشگاه مشتریان وجود دارد که ما به چند نمونه از مهمترین آنها اشاره میکنیم

لازم است که در هر کسب و کاری به مخاطبین و مشتریان آن توجه ویژه کنید.هدف شما از راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان تشویق مشتری به مراجعه دوباره و خرید کردن بیشتر و حتی آوردن مشتریان بیشتر است که برای امتحان کردن این نرم افزار و دریافت کارت وفاداری برای یکبار هم که شده خرید میکنند.
پس لازم است که این سیستم را با توجه به مشتریان خود طراحی و راه اندازی نمایید.نکات مهمی در طراحی نرم افزار وفاداری مشتریان برای آرایشگاهها وجود دارد که به مهمترین آنها اشاره میکنیم.

باشگاه مشتریان سالن زیبایی

چگونه برای آرایشگاه تبلیغ کنیم

خانمها همیشه وفادارترند:

همانطور که می دانید وفاداری در هر زمینه ای مهمترین عامل موفقیت یک برند و کسب و کار است
خانمها بسیار بیشتر از آقایان به سیستمهای وفاداری مشتری عکس العمل نشان میدهند و در واقع موفقیت نرم افزار وفاداری با مخاطبین خانم،تا حدود زیادی تضمین شده است.

مشتریان خانم به یک برند،نام تجاری،سالن زیبایی و مرکز خدماتی ،بسیار وفادارتر از آقایان هستند.درباره سالن زیبایی خودشان در جمع های خصوصی شبکه های اجتماعی صحبت میکنند و تا وقتی که مشکل غیرقابل جبرانی پیش نیاید از آن استفاده می کنند و وفادار میمانند .
پس اگر صاحب یک سالن زیبایی هستید و یا مدیریت مرکز مراقبت از زیبایی را به عهده دارید ،این مژده را به شما میدهیم که میتوانید با خرید و راه اندازی نرم افزار وفاداری مشتری در کسب و‌کار خود بیش از پیش موفق باشید

خاص بودن،نیاز روحی خانمها:
این نکته را همواره در نظر داشته باشید که مشتریان قدیمی دوست دارند شما برای آنها اهمیت بیشتری بدهید و در واقع بین آنها و مشتریان جدیدتفاوت قائل شوید.این موضوع حق طبیعی آنهاست و انتظار کاملا درست و بجایی محسوب میشود.در واقع شما با امتیازدهی و طبقه بندی کردن مشتریان خود دو موضوع مهم را به آنها یادآور میشوید:اول اینکه نشان میدهید شما قدردان مشتریان قدیمی خود هستید و برایشان امتیاز و شرایط خاصی درنظر داریددوم اینکه مشتریان جدید شما متوجه میشوند که اگر به شما وفادار بمانند آنها نیز از امتیازات خاص بهره مند میشوند

باشگاه مشتریان سالن زیبایی

بهترین روش تبلیغات و افزایش مشتری برای ارایشگاه زنانه

کار را به کاردان بسپارید:

برای رسیدن به هدف مهم بالا،یعنی ایجاد تفاوت بین مشتریان و جذب مشتریان جدید،شما نیاز به ابزاری دقیق و هوشمند دارید که با در نظر گرفتن تعداد مراجعه مشتری ،فاصله بین مراجعات و مبلغ پرداختی توسط آنها،به آنها امتیاز بدهد و بتواند با گروه بندی کردن درست،برای آنها تخفیف ویژه ای در نظر بگیرد. مطمئن باشید کهنرم افزار وفاداری مشتری به راحتی این کار مهم را برای شما انجام میدهد
همانطور که میدانید در یک ارایشگاه قسمتهای مختلفی وجود دارد که خدمات متفاوتی ارائه میدهند.مانند بخش رنگ و مش،کاشت ناخن،ابرو،میکاپ عروس،اپیلاسیون و.. حتما متوجه شده اید که همه مشتریان از همه خدمات استفاده نمیکنند و معمولا هر مشتری در یک یا چند بخش مشتری ثابت محسوب میشود.
بنابراین شما به عنوان یک مدیر موفق نیاز دارید که مشتریان را به استفاده هر چه بیشتر از خدمات بخشهای مختلف سالنتان تشویق کنید
با طراحی و راه انداری نرم افزار وفاداری مشتری میتوانید سیاست تشویق مشتری را به کار بگیرید و با پیشنهاد در نظر گرفتن امتیازات خاص برای آنها،خدمات بیشتری ارائه داده و رونق زیادی به کسب و‌کار خود ببخشید.

اثرات مثبت نظر سنجی در سالنهای زیبایی:

نظر سنجی از مشتریان یک سالن زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار است که به آنها اشاره میکنیم.اکنون باطرح این سوال شما به اهمیت نظرسنجی از مشتریان پی میبرید.
اگر به طور ناگهانی و بدون دلیل موجه،۷۶ درصد از مشتریان خود را از دست بدهید چه میکنید؟تحقیقات نشان میدهد که شما به راحتی با دلجویی کردن و پرسیدن نظرات آنها میتوانید ۶۰ درصد مشتریانی را که شما را ترک کرده اند دوباره برگردانید

ایجاد رقابت بین سالنهای زیبایی:

نرم افزار وفاداری مشتریان

اگر شما نتوانید با استفاده از سیاستهای خاص خود مشتریان خود را وفادار نگه دارید،احتمال زیادی وجود دارد که مشتریان شما در اثر تبلیغات ،توصیه دوستان و آشنایان و یا پیشنهادهای اغواکننده از طرف سالنهای دیگر ،جذب مراکز زیبایی گردند.پس شما با دادن کارت وفاداری باشگاه مشتریان،مشتری خود را ملزم میکنید که بارها و بارها به شما مراجعه کند و به امید زنده کردن اعتباری که به او داده اید،تشویق میشود که از خدمات شما استفاده نماید

نقش غیرقابل انکار خانمها در تبلیغات دهان به دهان

مشتریان خانم برای سالن زیبایی شما ،امتیاز ویژه ای محسوب میشوند زیرا شما به راحتی میتوانید آنها را ترغیب کنید که در ازای گرفتن اعتبار یا امتیاز بیشتر،مشتریان بیشتری به شما معرفی کنند.در سیستم باشگاه مشتریان ،به طور اتوماتیک به مشتریان فعالی که افراد جدیدی معرفی کرده اند،پورسانت منظور میگردد.به این صورت که با مراجعه هر فرد جدید،این نرم افزار بلافاصله پیامکی به معرف آن فرد ارسال میکندو به او اژلاع میدهد که چ‌ مقدار اعتبار به عنوان پاداش دریافت کرده است.

نقش حیرت انگیز این نرم افزار در برند سازی:

از آنجایی که این نرم افزار بتازگی وارد عرصه کسب و کار ایرانی شده است و هنوز تعداد زیادی از آن استفاده نمیکنند،شما میتوانید با راه اندازی آن گام بزرگی در جهت رونق بخشیدن به کسب و کار و ایجاد شهرت برای سالن خود بردارید.فراموش نکنید که فروشگاههای زنجیره ای عطر و اودکلن سفیر ،و نوین چرم با استفاده از این نرم افزار حیرت انگیز اقدام به برندسازی کرده اند و نسبت به هم صنفان خود از معروفیت بیشتری برخوردار هستند

پس به طور خلاصه، با توجه به جنس مشتریان( خانمها)بخشهای مختلف فعالیت سالنهای زیبایی ،امکان برگرداندن مشتریان رفته،و رقابت پذیری سالنهای زیبایی،بهترین و مطمئن ترین روش برای افزایش مشتری ،نصب و راه اندازی این نرم افزار کاربردی میباشد.
پس بیایید با پیاده سازی این سیستم در کسب و‌کار خود از مزایای حیرت انگیز آن بهره مند شده و به زودی یک برند معروف شوید.

برای مشاهده پلان های قیمت شرایط و امکانات باشگاه مشتریان نرم افزاران به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

همچنین برای دریافت کد تخفیف مناسبتی برای خرید نرم افزار باشگاه مشتریان ویژه آرایشگاه ها و سالن های زیبایی میتوانید فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید یا با شماره 32762439-026 تماس بگیرید

جذب مشتری سالن زیبایی

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *