تهران – خیابان انقلاب – جنب پارک دانشجو – خیابان رازی – کوچه شیرزاد – پلاک ۱۴ – واحد ۲

امکانات باشگاه مشتریان | مهم ترین ها

فهرست مطالب

امکانات باشگاه مشتریان

برای این ساعت از سایت نرم افزاران میخواهیم کمی در رابطه با امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان نرم افزاران صحبت کنیم . با توجه به این که توسعه باشگاه مشتریان باید در جهت حفظ و نگهداری مشتریان باشد در طی سال های فعالیت خود با توجه به نیاز های شما مشتریان تصمیم به توسعه سیستم باشگاه مشتریان خود گرفتیم که برخی از این امکانات را در زیر بررسی خواهیم کرد و توضیح کامل تری در خصوص عملکرد این سیستم و سیاست های تخفیف دهیخواهیم داد پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا با آگاهی کامل نسبت به امکانات خرید اقدام کنید .

1.ثبت کامل اطلاعات مشتری

در باشگاه مشتریان شما میتوانید اطلاعاتی از قبیل

نام*  نام خانوادگی*  تلفن همراه* تلفن ثابت ،  تاریخ تولد ، کد شناسایی(کد کارت)* و… را مانند عکس زیر دریافت و سطح مشتری رامشخص کنید.
البته دقت داشته باشید که نیازی به وارد کردن تمام اطلاعات مشتری در ابتدا نیست و پر کردن اطلاعات بیشتر را میتوانید به مشتریان خود بسپارید به این صورت که مشتری بعد از ثبت حداقل اطلاعات از سمت شما در فرصتی مناسب به پنل اختصاصی خود که یک پنل تحت وب است سر زده و اقدام به تکمیل اطلاعات مینماید . برای طرح تشویقی صاحب فروشگاه میتواند بعد از تکمیل فرم ها درصدی را به عنوان هدیه برای مشتری در نظر بگیرد.

توجه داشته باشید که دریافت تمام اطلاعات از سمت فروشنده مخصوصا اطلاعات خصوصی به صورت یکجا در محل کسب و کار میتواند برای مشتری آزار دهنده باشد .

امکانات باشگاه مشتریان

2.صدور کارت هدیه

هدیه ای بدون هدر رفت سرمایه 

 
 
 
امکانات باشگاه مشتریان
 
در قسمت صدور کارت هدیه شما میتوانید کارت هایی را به عنوان کارت هدیه تعریف کنید و در آن اعتباری مشخص ذخیره نمایید برای مثال میتوانید کارتی با اعتبار 50 هزار تومان برای مدت یک ماه و یا بیشتر تعریف نمایید . با این کار میتوانید تجربه استفاده از خدمات خودرا برای دیگران با ریسک کمتر فراهم کنید.
از این ویژگی میتوان برای ترغیب مشتریان به بازگشت به خرید در مناسبت ها نیز استفاده کرد . برای مثال میتوانید به مناسبت یلدا و یا نوروز به مدت محدود پنل تمامی کاربران را مبلغی شارژ کنید و از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید .
 
 
 

3.صدور کارت جایگزین (المثنی)

 
در صورتی که یکی از مشتریان کارت باشگاه مشتریان خود را به همراه نداشت و یا اعلام مفقودی این کارت را اعلام کرد به سادگی شما میتوانید از طریق پنل اقدام به صدور کارت جایگزین با تمام اعتبارات و اطلاعات قبلی نمایید . همچنین امکان استفاده از کارت مجازی نیز در پنل باشگاه مشتریان نرم افزاران فراهم شده است تا در صورت همراه نداشتن کارت مشتریان بتوانند از خدمات در شعبه های فیزیکی بهره مند شوند .
 
 

4.سیستم پورسانت دهی و معرفی مشتری جدید

امکانات باشگاه مشتریان
 
با استفاده از این سیستم شما میتوانید هر یک از مشتریان خود را تبدیل به یک بازاریاب برای کسب و کار خود کنید به این صورت که مشتری با معرفی افراد جدید با توجه به خرید آنها در صدی به عنوان هدیه داخل کارت خود به صورت اتوماتیک ذخیره نماید.
با تحقیقات انجام شده از سمت تیم مارکتینگ نرم افزاران بیشترین تاثیر بر روی خرید های جدید را تبلیغات دهان به دهان داشته است و این یعنی تبلیغ برند شما از سمت یک فرد قابل اعتماد برای مشتری جدید .
 
 

5.تعریف شعب و ایجاد ارتباط بین شعب

 
امکانات باشگاه مشتریان
 
با باشگاه مشتریان نرم افزاران شما میتوانید از امکانات چند شعبه ای استفاده نمایید به این صورت که برای مثال مشتری شما کارت را از فروشگاه میدان انقلاب دریافت میکند اما در فروشگاه میدان فردوسی اعتبار خود را خرج میکند . این ویژگی بسیار از سمت خدماتی با چند شعبه مورد استقبال قرار گرفته هست به علاوه از این ویژگی میتوان به صورت طرف قرار داد قرار دادن کسب و کار های مختلف مانند پوشاک و رستوران و ارائه کارت تخفیف به کارمندان یک اداره دولتی و یا شرکت خصوصی نیز استفاده نمود.
 

6.سیاست گذاری اختصاصی در هر شعبه و تعریف آفر و شرایط خاص اعتباری در هر شعبه

امکانات باشگاه مشتریان

با استفاده از این قابلیت نرم افزاری شما قادر خواهید بود برای هر شعبه سیاست خاصی برای تخفیف دهی قرار دهید و سناریو مخصوص به هر شعبه را تعیین کنید برای مثال برای شعبه های خلوت تر در صد تخفیف بیشتری قرار دهید تا مشتریان در ساعت های شلوغی فقط به یک شعبه مراجعه نکنند و ترافیک مشتریان بین شعب توزیع شود . همچنین میتوان از این ویژگی به عنوان یک رقابت بین مدیران شعب نیز استفاده نمود بدین ترتیب که هر مدیر میتواند سیاست هایی بهتر برای ترغیب مشتریان برروی باشگاه خود پیاده سازی نماید.

7.امکان شارژ پنل در هر شعبه(در نسخه های اعتباری)

امکانات باشگاه مشتریان

شاید برای هر قسمت از شعب کسب و کار خود شما نیاز به سیاست جدا و مدیریت جدا داشته باشید با قابلیت مدیریت پنل و شارژ پنل ها در شعب مختلف

شعبه های شماکاملا قابل مدیریت و کنترل و تفکیک است

8.تعریف آفر با توجه به میزان خرید

امکانات باشگاه مشتریان

با این قابلیت میتوانید برای مشتریان خاص خود هدیه بیشتر و درصد آفر بیشتری در نظر بگیرید تا آنها را به خرید با مبالغ بالا ترغیب کنید مثلا با تعیین 500 هزار تومن در هر خرید 2 درصد بیشتر هدیه به مشتری اختصاص دهید تا مشتری ها در هنگام خرید تمایل بیشتری به خرج کردن مبالغ بالا تر داشته باشند.

9.تعریف آفر با توجه به سطح مشتری

امکانات باشگاه مشتریان

شما در باشگاه مشتریان قادر به تعریف بی نهایت سطح بندی برای مشتریان خود هستید و میتوانید برای هر گروه درصد جداگانه ای برای هدیه در نظر بگیرید

با این کار مشتریان شما تلاش بیشتری برای دست یافتن به سطوح بالاتر و دریافت خدمات بهتر میکنند و این یعنی درگیری مخاطب ها و سود آوری بیشتر برای برند و کسب و کار شما

10.یادآور تولد و امکان ارسال پیامک

امکانات باشگاه مشتریان

همیشه تبریک تولد و اختصاص دادن هدیه ویژه به مناسبت تولد برای مشتریان  بسیار خوشایند است با این قابلیت شما میتوانید برای تولد و مناسبت های خود به مشتریان هدیه ویژه بدهید همچنین برای مثال میتوانید اعلام کنید 3 روز قبل این آفر به مشتری به صورت خودکار اطلاع رسانی شود .

11.امکان ارسال پیامک به مشتری ها

امکانات باشگاه مشتریان

برای اطلاع رسانی از  اخبار کسب و کار خود میتوانید به تمامی مشتریان باشگاه مشتریان پیامک ارسال کنید توجه داشته باشید این پیامک ها به صورت خدماتی بوده و حتی برای خط های مسدود تبلیغاتی هم پیامک شما قابل دریافت است

12.پنل جداگانه برای مشتری ها برای اطلاع از وضعیت حساب خود در هر ساعت از شبانه

امکانات باشگاه مشتریان

با این امکان مشتریان شما از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن میتوانند در هر ساعت از شبانه روز به پنل خود مراجعه کنند و از ریز تراکنش ها و زیر مجموعه های خود اطلاع پیدا کنند برخی از امکانات پنل مشتری را در لیست زیر مشاهده میکنید.

  • مشاهده مشتری از اطلاعات ثبت شده خود

در زیر قابلیت های دیگر پنل باشگاه مشتریان و سیستم باشگاه مشتریان برای شما به صورت لیست قابل مشاهده است

13.دسته بندی براساس امتیاز

امکانات باشگاه مشتریان

با این امکان میتوانید به صورت دسته بندی شده بر اساس امتیاز کاربران خود را مشاهده کنید و با آنها در ارتباط باشید

14.پنل مرکزی 

با این پنل شما میتوانید گزارشات کاملی از عمل کرد تمام شعبه های خود مشاهده کنید که این گزارشات خاص بوده و در پنل شعب وجود نخواهد داشت .به عبارت دیگر پنل مرکزی به عنوان شعبه مادر امکان مشاهده زیر شعبه هارا خواد داشت اما هر زیر شعبه فقط به اطلاعات همان شعبه دسترسی خواهد داشت.

15.گروه بندی کالایی

در پنل باشگاه مشتریان علاوه بر صدور کارت باشگاه مشتریان امکان تعریف کالا و  دسته بندی کالایی وجود خواهد داشت برای مثال دسته بندی پوشاک ، صنایع دستی و یا بلیط های چارتر و… وجود خواهد داشت و اگر کالای فروشگاه شما دارای بارکد باشد میتوانید بعد از هر خرید بارکد محصول را اسکن نمایید تا سیستم بر اساس امتیاز و تخفیفی که قبلا برای گروه کالایی مشخص نموده این اقدام به محاسبه درصد ها نماید .

16.امکان تعریف درصد خاص برای کالا و یا گروه کالا

امکانات باشگاه مشتریان

با این قابلیت شما میتوانید برای کالایی خاص و یا گروه کالایی خاص درصد و یا امتیاز ویژه ای در نظر بگیرید همانطور که درجریان هستید بعضی از محصولات برای فروشنده سود بیشتری را به همراه می آورند پس طبیعی است که امکان تخفیف دهی برای این محصولات بیشتر از سایر اقلام باشد

17.امکان ارسال پیام از طرف مدیر برای کاربر خاص و یا گروه کاربران

امکانات باشگاه مشتریان

در هر قسمت از نرم افزار باشگاه مشتریان مدیر سیستم قادر به اطلاع رسانی برای گروه های کاربری خاص را دارد تا با توجه به گزارشاتی که از سیستم تهیه میکند سیاست های تخفیف دهی را به صورت هدفمند پیاده سازی کند و به اطلاع مشتریان برساند .

18.امکان اختصاص اعتبار برای مدت خاص به گروه کاربران (مثال :50 هزار تومن اعتبار هدیه قابل استفاده تا 30 روز دیگر)

امکانات باشگاه مشتریان

در ترغیب مشتریان گاهی نیاز است از ترفند های بازاریابی استفاده کنید ما در نرم افزار باشگاه مشتریان خود به صورت مداوم بر روی بازگشت خرید و شیوه های بازگشت مشتری کار میکنیم و سیستم باشگاه مشتریان خود را بروز رسانی میکنید یکی از این شیوه های خرید زود هنگام به صورت تلفیق تخفیف و مدت استفاده است که این امکان هم در باشگاه مشتریان نرم افزاران فراهم شده است

19.تخفیف به صورت مبلغی

امکانات باشگاه مشتریان

شاید شما هم از آندسته از کسب و کار ها و فروشگاه هایی باشید که علاقه ای به تخفیف درصدی ندارید در پنل باشگاه مشتریان امکان ذخیره مبلغ هم در کیف پول مشتری به صورت اعتبار فراهم شده است مثلا مشتریان شما میتوانند برای خرید کالایی خاص مبلغ 10 هزار تومان را به صورت اعتبار در پنل باشگاه مشتریان خود ذخیره کنند

20.کارت مجازی(برای کسب و کارهایی که تمایل به استفاده از کارت فیزیکی ندارند)

امکانات باشگاه مشتریان

در پنل باشگاه مشتریان علاوه بر امکان صدور کارت فیزیکی قابلیت کارت مجازی نیز فراهم شده است تا کسب و کار هایی که به صورت مجازی مثلا در محیط هایی مانند وبسایت و یا اینستاگرام فعالیت میکنند بتوانند از پنل باشگاه مشتریان استفاده کنند

21.قرعه کشی

امکانات باشگاه مشتریان

قرعه کشی تقریبا یکی از قدیمی ترین روش برای ترغیب مشتریان به خرید و فروش بیشتر است اما هنوز هم در همه جای دنیا یکی از روش های محبوب مشتریان برای خرید به شمار میرود . در پنل باشگاه مشتریان امکان قرعه کشی برای همه کاربران و یا گروه خاصی از کاربران فراهم شده است

برای اطلاع از امکانات دیگر و قیمت ها به صفحه اصلی وبسایت مراجعه کنید

 
 
 
 

یک پاسخ

  1. برای پیج اینستاگرامم باشگاه مشتریان میخواستم لطفا راهنماییم کنید که چه امکاناتی مورد استفاده پیج های اینستاگرام هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *